Viltis stipresnė #26

Su savanorėmis - Inga, Loreta ir Vilija

Viltis stipresnė #26

Atviras, įkvepiantis ir padrąsinantis pokalbis apie savanorystę, galinčią išaugti į lyderystę bei mecenatystę su Klaipėdos Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno projektų vadove Vilija Jonušaityte-Bross bei "Mažojo princo akademijos" projektų su autistiškais vaikais bei jų šeimomis mecenate Inga Gusiatina ir savanore Loreta Latakiene. Svarbu išdrįsti, pradėti prasmingą veiklą ir visi galime tapti vilties, šviesos ir džiaugsmo skleidėjais pasaulyje.

🔍📿 #viltisstipresne #podcast #dvasingumas #gyvenimoprasme #religija #žmogiškumas #savanorystė #viltiesmiestas #mecenatyste #mazojoprincoakademija #sundaycoffee

„Viltis stipresnė. Gyvoji miesto kronika“ – susitikimų su žinomais mūsų krašto ir visos Lietuvos menininkais, mokslininkais, tyrėjais, visuomenės veikėjais ciklas. Mūsų misija – rašyti gyvąją miesto, krašto kroniką, įtraukiančią kiekvieną mūsų visuomenės narį į viltį ir auginančią joje.

Norite sudalyvauti pokalbyje, o gal norite prisidėti prie mūsų ar turite ką pasiūlyti - Jūsų pasiūlymai mūsų kuriamam turiniui labai svarbūs. Rašykite mums viltiesstudija@gmail.com

O Jūsų skirta parama padės mums kurti daugiau kokybiško turinio Vilties Miesto platformoje (be reklamos). Kurti prasmingas laidas, įrašinėti ir dalintis vykstančiais Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje koncertais.

https://www.viltiesmiestas.lt/parama

Ačiū Jums labai, kad esate kartu!