Viltis stipresnė #25

Su Broniumi Einars

Viltis stipresnė #25

🎙️Jei rūpi bendrasis pasaulio ir Lietuvos gėris ir širdyje kirba nors mažas noras šį gėrį kurti, kviečiame pasiklausyti įkvepiančio pokalbio apie savanorystės reikšmę ir prasmę, džiaugsmus ir iššūkius asmeniniame ir visuomenės gyvenime su Maltos ordino pagalbos tarnybos Lietuvoje prezidentu savanoriu Broniumi Einars.

Jo vadovaujamos organizacijos savanoriai nuolat prisideda prie jautrių visuomenės grupių (neįgaliųjų, pabėgėlių, senolių , specialiųjų poreikių turinčių vaikų) integracijos ir visavertiško gyvenimo užtikrinimo.

Labai įdomu ir nuostabu girdėti, kiek daug gero galima nuveikti šiame pasaulyje, jei tik nori ir darai pastangą!

„Viltis stipresnė. Gyvoji miesto kronika“ – susitikimų su žinomais mūsų krašto ir visos Lietuvos menininkais, mokslininkais, tyrėjais, visuomenės veikėjais ciklas. Mūsų misija – rašyti gyvąją miesto, krašto kroniką, įtraukiančią kiekvieną mūsų visuomenės narį į viltį ir auginančią joje.

Norite sudalyvauti pokalbyje, o gal norite prisidėti prie mūsų ar turite ką pasiūlyti - Jūsų pasiūlymai mūsų kuriamam turiniui labai svarbūs. Rašykite mums viltiesstudija@gmail.com

O Jūsų skirta parama padės mums kurti daugiau kokybiško turinio Vilties Miesto platformoje (be reklamos). Kurti prasmingas laidas, įrašinėti ir dalintis vykstančiais Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje koncertais.

https://www.viltiesmiestas.lt/parama

Ačiū Jums labai, kad esate kartu!