Viltis stipresnė #24

Su Aldona Kerpyte

Viltis stipresnė #24

🎙️"Pokalbių apie savanorystę ciklą pradeda jautrus, gilus ir šviesus susitikimas su Klaipėdos šv. Pranciškaus Asyžiečio onkologinio centro vadove Aldona Kerpyte, kuri savanorystės džiaugsmą atrado tada, kai jai pačiai labai reikėjo vilties gyventi. Gyvenimas dėl kitų suteikia viltį bei apdovanoja jėgomis ir gyvybe." Aušra Mizgirienė.

„Viltis stipresnė. Gyvoji miesto kronika“ – susitikimų su žinomais mūsų krašto ir visos Lietuvos menininkais, mokslininkais, tyrėjais, visuomenės veikėjais ciklas. Mūsų misija – rašyti gyvąją miesto, krašto kroniką, įtraukiančią kiekvieną mūsų visuomenės narį į viltį ir auginančią joje.

Norite sudalyvauti pokalbyje, o gal norite prisidėti prie mūsų ar turite ką pasiūlyti - Jūsų pasiūlymai mūsų kuriamam turiniui labai svarbūs. Rašykite mums viltiesstudija@gmail.com

O Jūsų skirta parama padės mums kurti daugiau kokybiško turinio Vilties Miesto platformoje (be reklamos). Kurti prasmingas laidas, įrašinėti ir dalintis vykstančiais Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje koncertais.

https://www.viltiesmiestas.lt/parama

Ačiū Jums labai, kad esate kartu!