Viltis stipresnė #23

Su Violeta Čipkute

Viltis stipresnė #23

🎙️Padrąsinantis ir tikėjimu uždegantis pokalbis su Violeta Čipkute apie jos tarnystę TEM (tarptautinė evangelizacinė mokykla) suteiks vilties ir šviesos tiems, kurie svarsto, ar jaunimui iš viso rūpi tikėjimo dalykai, pradžiugins išgirdus, kad yra Dievo pašauktų žmonių, kuriems rūpi jauni, paragins padėti ir paremti jų darbus .

„Viltis stipresnė. Gyvoji miesto kronika“ – susitikimų su žinomais mūsų krašto ir visos Lietuvos menininkais, mokslininkais, tyrėjais, visuomenės veikėjais ciklas. Mūsų misija – rašyti gyvąją miesto, krašto kroniką, įtraukiančią kiekvieną mūsų visuomenės narį į viltį ir auginančią joje.

Norite sudalyvauti pokalbyje, o gal norite prisidėti prie mūsų ar turite ką pasiūlyti - Jūsų pasiūlymai mūsų kuriamam turiniui labai svarbūs. Rašykite mums viltiesstudija@gmail.com

O Jūsų skirta parama padės mums kurti daugiau kokybiško turinio Vilties Miesto platformoje (be reklamos). Kurti prasmingas laidas, įrašinėti ir dalintis vykstančiais Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje koncertais.

https://www.viltiesmiestas.lt/parama

Ačiū Jums labai, kad esate kartu!