Viltis stipresnė #22

Su Rimu Šapausku

Viltis stipresnė #22

🎙️Viltingame, nuoširdžiame ir šviesiame pokalbyje su laidų ir renginių vedėju Rimu Šapausku kalbamės apie džiaugsmą. Ar įmanoma šiandieninių pasaulio problemų ir iššūkių akivaizdoje džiaugtis? Kur gauti džiaugsmo? Kuo į Dievą tikinčio žmogaus džiaugsmas ir viltis skiriasi nuo populiaraus pozityvaus mąstymo ? Klausytojus ir žiūrovus kviečiame kelti klausimus ir ieškoti atsakymų į juos savo gyvenimo patirtyje.

„Viltis stipresnė. Gyvoji miesto kronika“ – susitikimų su žinomais mūsų krašto ir visos Lietuvos menininkais, mokslininkais, tyrėjais, visuomenės veikėjais ciklas. Mūsų misija – rašyti gyvąją miesto, krašto kroniką, įtraukiančią kiekvieną mūsų visuomenės narį į viltį ir auginančią joje.

Norite sudalyvauti pokalbyje, o gal norite prisidėti prie mūsų ar turite ką pasiūlyti - Jūsų pasiūlymai mūsų kuriamam turiniui labai svarbūs. Rašykite mums viltiesstudija@gmail.com

O Jūsų skirta parama padės mums kurti daugiau kokybiško turinio Vilties Miesto platformoje (be reklamos). Kurti prasmingas laidas, įrašinėti ir dalintis vykstančiais Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje koncertais.

https://www.viltiesmiestas.lt/parama

Ačiū Jums labai, kad esate kartu!