Viltis stipresnė #20

Su Alvydu Jokubaičiu

Viltis stipresnė #20

Filosofo profesoriaus Alvydo Jokubaičio mintys visada turi daug įvairių spalvų ir skonių, todėl šiame jo pasidalijime savo įžvalgomis apie tikėjimo, religijos, krikščionybės išlikimo Europoje ir Lietuvoje galimybes kiekvienas klausytojas ir žiūrovas ras apie ką susimąstyti. Profesorius neduoda galutinių atsakymų, bet kaip filosofas kviečia, provokuoja ir ragina atsakymų ieškoti mus pačius - Lietuvos piliečius, krikščionis ir tiesiog kaip asmenis, sukurtus į Dievo atvaizdą ir pašauktus laisvei ir misijai rūpintis pasauliu. Ar gali išnykti ar būti sunaikinta krikščionybė ir jos vertybės, jei būtent ant jos pamato stovi visa Europos ir Lietuvos kultūra ? Ar įmanoma, kad žmogus prarastų laisvę? Ar įmanoma, kad pasaulis prarastų savo istoriją, kuri iš esmės yra religijos istorija? Ar turime vilties, kad visa tai išliks ir netgi klestės? Kviečiame dalyvauti pokalbyje ir mąstyti bei ieškoti atsakymų drauge su profesoriumi A. Jokubaičiu.

„Viltis stipresnė. Gyvoji miesto kronika“ – susitikimų su žinomais mūsų krašto ir visos Lietuvos menininkais, mokslininkais, tyrėjais, visuomenės veikėjais ciklas. Mūsų misija – rašyti gyvąją miesto, krašto kroniką, įtraukiančią kiekvieną mūsų visuomenės narį į viltį ir auginančią joje.

Norite sudalyvauti pokalbyje, o gal norite prisidėti prie mūsų ar turite ką pasiūlyti - Jūsų pasiūlymai mūsų kuriamam turiniui labai svarbūs. Rašykite mums viltiesstudija@gmail.com

O Jūsų skirta parama padės mums kurti daugiau kokybiško turinio Vilties Miesto platformoje (be reklamos). Kurti prasmingas laidas, įrašinėti ir dalintis vykstančiais Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje koncertais.

https://www.viltiesmiestas.lt/parama

Ačiū Jums labai, kad esate kartu!