Viltis stipresnė #18

Su Algirdu Toliatu

Viltis stipresnė #18

“Viltingas, energingas ir nuoširdus kunigo Algirdo Toliato paraginimas nevargti prie irklų audringoje gyvenimo ir Bažnyčios jūroje, o išskleisti bures, plaukiant prasmės, atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus ir tikėjimo patirties paieškose. Kur ta jungtis tarp religijos ir tikėjimo teorijos ir gyvos, tikros Dievo patirties? Kiek žmogui svarbu religija ir tikėjimas, ir ką su tuo daryti, kai jau turi? Buvo įdomu drauge ieškoti atsakymų, diskutuoti ir tiesiog pasikalbėti jautrioje, prasmingoje ir kartais skaudžioje bei neišsemiamoje temoje.” (Aušra Mizgirienė).

„Viltis stipresnė. Gyvoji miesto kronika“ – susitikimų su žinomais mūsų krašto ir visos Lietuvos menininkais, mokslininkais, tyrėjais, visuomenės veikėjais ciklas. Mūsų misija – rašyti gyvąją miesto, krašto kroniką, įtraukiančią kiekvieną mūsų visuomenės narį į viltį ir auginančią joje.

Norite sudalyvauti pokalbyje, o gal norite prisidėti prie mūsų ar turite ką pasiūlyti - Jūsų pasiūlymai mūsų kuriamam turiniui labai svarbūs. Rašykite mums viltiesstudija@gmail.com

O Jūsų skirta parama padės mums kurti daugiau kokybiško turinio Vilties Miesto platformoje (be reklamos). Kurti prasmingas laidas, įrašinėti ir dalintis vykstančiais Prančiškaus Asyžiečio bažnyčioje koncertais.

https://www.viltiesmiestas.lt/parama

Ačiū Jums labai, kad esate kartu!