„Vilties bėgimas“. Liko 1 diena

Man graži Klaipėda, švenčianti 770-ąjį gimtadienį. Ji išvaizdi ir laiminga, stipri ir didi. Jos siela – jūrinė, visada siekianti tobulėti. Klaipėdos neparduosi ir nenupirksi. Antikos pasaulio graikas pasakytų: „Klaipėdos sielos viduje yra Dievas.“ Taip, tokia tu esi, Klaipėda! Todėl suprantama, kodėl 15-jo „Vilties bėgimo“ šūkis yra: „O tu išlik kaip meilė, Klaipėda!“

„Vilties bėgimas“ padeda Klaipėdai kasmet išsinerti iš per ankštos odos, kad galėtų augti meilė, atjauta, gerumas, draugystė. Prisimink: ne tik onkologiniai ligoniai, bet pati Klaipėda tavęs niekada neužmirš, nuolat ateityje prisimins, jog padėjai kažkam išsivaduoti iš skurdo, melo, narkotikų, neteisybės, neapykantos, pažeminimo, beviltiškumo.

Leiskite man džiaugtis, aš noriu džiaugtis Klaipėdos „Vilties miesto“ vaikais. Jie nuostabūs, įvairiomis galiomis apdovanoti. Gimnastikos salėje, atgimimo aikštėje, gatvėse ir upėje Viltis visus sujungia į švytintį solidarumo srautą. „Vilties bėgimas“ yra ženklas, kad mes branginame onkologinius ligonius, autistiškus ir saulės vaikus, pedagogus ir studentus, darželinukus ir moksleivius, tėčius ir mamas, senelius ir prosenelius, ir visi žinome, kad esame šios nuostabios planetos vaikai prie Baltijos jūros, kad esame vieni kitiems labai reikalingi.

Protui subrendus, daugelį dalykų pradedi vertinti naujai. Netgi tie, kurių kraujas „vėsesnis“, atėjus laikui, žmogiškumą, draugystę, solidarumą sudeda į svarbiausių vertybių puokštę ir dovanoja ją jubiliejų švenčiančiai Klaipėdai. Prašau, gegužės 22 d. ateik į Atgimimo aikštę ir dalyvauk paramos onkologiniams ligoniams renginyje „Vilties bėgimas“. Ateik ir suprasi, ko trūko, kad tavo gyvenimas būtų laimingas.