Projektas „Viltis stipresnė“ tiesia ranką stovintiems gyvenimo kryžkelėje

„Viltis stipresnė“ – tai koncentruotas vaizdo pokalbių ciklas apie viltį, tikėjimą, meilę, gyvenimo sunkumus ir žmogaus pastangas juos įveikti.

Visuotinio nerimo ir neramumų laikotarpiu iniciatyvių klaipėdiečių grupė, susibūrusi brolių pranciškonų įkurtame Vilties mieste Klaipėdoje, ėmėsi nelengvos misijos – kalbėti apie viltį ir tiesti gelbėjimo šiaudą žmonėms, ją praradusiems.

Tuo šiaudu tapo projektas – interneto vaizdo tinklalaidė „Viltis stipresnė. Gyvoji miesto kronika“. Nuo vasario savo mintimis, gyvenimo patirtimi ir vilties receptais jutubo platformoje su klausytojais dalinasi žinomi Lietuvos kultūros ir meno pasaulio atstovai, visuomenės veikėjai, dvasininkai.

Apie gyvenimo išbandymus – atvirai

„Viltis stipresnė“ – tai koncentruotas vaizdo pokalbių ciklas apie viltį, tikėjimą, meilę, gyvenimo sunkumus ir žmogaus pastangas juos įveikti.

„Nėra žmogaus, kuris šioje žemėje neturėtų problemų ir rūpesčių. Bandome padėti ieškoti sprendimų, kaip įveikti tuos dvasinius iššūkius, kurie neretai ir palaužia viltį praradus. Į savo laidas kviesdami Lietuvos visuomenei gerai žinomus mokslo ir kultūros žmones, autoritetus, dvasinius lyderius, kurie dalijasi savo patyrimais, mintimis ir išgyvenimais, mes rodome ir akcentuojame, kad viltis visada yra“, – apie projektą pasakoja laidų redaktorė Goda Povilaitytė.

Valandos trukmės pokalbių tinklalaidėje savo įžvalgomis ir išmintimi apie vilties išlaikymą gyvenimo sunkumų akivaizdoje bei būdais, kaip išsaugoti savo esmę šiame iššūkių laikotarpyje, jau pasidalino režisierius ir aktorius Valentinas Masalskis, violončelininkas ir Klaipėdos kamerinio orkestro vadovas Mindaugas Bačkus, kunigas, pranciškonų vienuolis Astijus Kungys, kunigas ir knygų autorius Algirdas Toliatas, filosofai Alvydas Jokūbaitis ir Arvydas Juozaitis, žolininkė Jadvyga Balvočiūtė ir kt.

Toliau spauskite čia ir pilną straipsnį skaitykite bernardinai.lt

Peržiūrėti mūsų laidas galite spausdami ČIA.