Paremk ViltiesMiestas.lt

 “Vilties miesto” piligrimų bendruomenėje gimsta nauja iniciatyva - gerosios naujienos, o kartu ir viltį skleidžiančios žurnalistikos, platforma  www.viltiesmiestas.lt

Jau kurį laiką čia dalinamės savo įžvalgomis, patyrimais ir kūryba.

Turime tikslą augti - tarnauti ir melstis, teikti patikimas ir patikrintas žinias ne tik gyvenantiems Lietuvoje, bet ir išvykusiems už Tėvynės ribų neapibrėžtam laikui. Mes norime transliuoti laidas, skirtas psichologinių krizių, depresijų ir onkologinių ligų prevencijai. Esame pasiruošę parengti šviečiamąsias įvairaus formato vaizdo ir garso programas (podcastus) religine, kultūrine, muzikine, sportine, socialine tematika. Toks būtų mūsų indėlis, kuriant Gerovės valstybę. Mūsų vizija - darni, moderni krikščioniška valstybė, kurioje brangus kiekvienas  žmogus.

Prašome Jūsų solidarumo bendriems siekiams. Tai mums padėtų skleisti žinias apie Vilties miesto bendruomenę, Klaipėdą, Lietuvą ir pasaulį, transliuoti internetu šv. Mišias, koncertus bei kitus renginius iš šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios. Mums to reikia!!! Mums reikia ne tik laidų, bet ir Jūsų!!! Kviečiame prisidėti, paremti ir prenumeruoti mūsų transliacijas. Tai galite padaryti čia:

Vilties Miestas, 2021