Kviečiame skirti 1,2% GPM.

MAŽESNIŲJŲ BROLIŲ ORDINO LIETUVOS ŠV. KAZIMIERO PROVINCIJOS KLAIPĖDOS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO VIENUOLYNUI

Jūs esate mūsų bendruomenės dalis. Jau 10 metų kartu stiprėjame ir augame. Pagal savo galimybes remiate bažnyčią. Prašome, skirkite 1,2 procentus nuo savo sumokėto gyventoju pajamų mokesčio. Jūsų skirtas lėšas panaudosime kuriant socialines dvasines paslaugas, puoselėjant gražią ir saugią aplinką, kurioje gera susitikti.

Būkite žmonės - paaukokite jei galite! (Br. Astijus)

KAIP PATEIKTI PRAŠYMĄ SKIRTI PARAMĄ:

Norime priminti, kad prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik e.būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą FR0512:

Gavėjo tipas E1 laukelis – 2

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) E2 laukelis – 302435805 arba pavadinimą - MAŽESNIŲJŲ BROLIŲ ORDINO LIETUVOS ŠV. KAZIMIERO PROVINCIJOS KLAIPĖDOS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO VIENUOLYNAS

Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį nuo 2022 m. mokestinio laikotarpio pajamų gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 1 dienos.

Tikimės Jūsų paramos ir nuoširdžiai dėkojame už pernai skirtą gyventojų pajamų mokesčio dalį bažnyčiai! Nuoširdžiai dėkojame už palaikymą!

KVIEČIAME PALAIKYTI MŪSŲ VEIKLĄ:
JŪSŲ FINANSINIS ĮNAŠAS PADĖS MUMS TOBULINTI MŪSŲ SOCIALINĘ PROGRAMĄ.

MAŽESNIŲJŲ BROLIŲ ORDINO LIETUVOS ŠV. KAZIMIERO PROVINCIJOS KLAIPĖDOS ŠV. PRANCIŠKAUS ASYŽIEČIO VIENUOLYNAS

LT414010042300958372

Paskirtis: AUKA